Bravoberg OÜ on 2007 aastast tegutsev ehitusettevõte, mis on pakkunud seni alltöövõttu teenust katuse ja fassaaditöödel. Alates 2010 aastast otsustasime pakkuda teenust otseselt korteriühistu turule täisteenuse pakkumisega (Korteriühistutel on võimalik saada ehitusteenus koos materjalide tarnetega algusest lõpuni, lisaks tänu meie koostööpartneritega on võimalik tellida energiaaudit, projekteerimine ja kõik muu vajalik asjaajamine)

Täisteenuse kasuks otsustasime peale 3 aastast kogemust, et oleme piisavalt kompetentsed tulemaks otse kliendi juurde ilma vahendajateta, lisaks on hetkel turu olukord selline, et alltöövõtuga on seotud suured riskid. Seega, miks mitte võtta teenust otse tegijalt?

Meie teenuse kvaliteeti saame tõestada seni tehtud tööde loeteluga ja galeriiga. Soovi korral edastame ka teile meie tellijate kontaktid. Firma töötab erinevate väikeste meeskondadena, keda saab liita vastavalt tööde mahule. Kõik meeskonnad on koostatud vastavalt senisele tehtud töö kogemusele. Ebakvaliteetsed töötajad on välja praagitud. Töötajad on läbinud töö ohutuse/turvalisuse ja tuletööde koolitused, mida aktsepteeritakse ka Põhjamaades. Üritame alati pakkuda kliendile parimat teenust ja eesmärgiks on saada Eesti parimaks ehitusteenuse pakkujaks Korteriühistutele ja muudele tellijatele ning jätkame teenuse pakkumist välismaa turgudel.

Meie kasuks otsustades olete teinud õige valiku.

Heale koostööle lootes,
Bravoberg OÜ

Content Image